П`ятниця, 16.04.2021, 15:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Вітаємо Вас на офіційному сайті Комунального закладу "Мартівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області"
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 281
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Besucherzahler
счетчик посещений

Правила поведінки здобувачів освіти

Комунального закладу «Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області»

І. Загальні положення

Правила поведінки здобувачів освіти Комнунального закладу «Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області» розроблені на підставі Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Статуту Комунального закладу «Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області».

Дотримання правил поведінки здобувачів освіти Комунального закладу «Мартівський ліцей Печенізької районної ради Харківської області» є обов’язковим усіма категоріями з моменту прийому до закладу освіти.

ІІ. Обов’язки здобувачів освіти

-  Виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

- Поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватись етичних норм.

- Відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

- Дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за його наявності).

- Повідомляти керівництво закладу освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком яких вони були особисто або про які дотримали достовірну інформацію від інших осіб.

- Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.

- Бережно ставитись до державного, громадського і особистого майна.

- Брати посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством.

- Дотримуватися правил техніки безпеки, охорони здоров’я і особистої гігієни.

- Здобувачі освіти мають також інші права та обов’язки, передбачені законодавством та установчими документами закладу освіти.

ІІІ. Відповідальність здобувачів освіти за порушення правил поведінки

За порушення академічної доброчесності здобувачі освіти можуть бути притягнені до повторного проходження оцінювання (контрольна робота, іспит, залік, тощо), повторне проходження відповідного освітнього компонента освітньої програми.

Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене малолітньою або неповнолітньою особою віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

За нанесення матеріальних збитків у зв’язку із пошкодженням державного, громадського і особистого майна відповідальність несуть батьки здобувачів освіти.

За вчинення правопорушень здобувачі освіти несуть відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України.

Вхід на сайт
Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Радимо відвідати сайт

Міністерство освіти і науки України

Департамент науки і освіти України

Портал Академії

Печенізька селищна ради

Портал відділу освіти Печенізької селищної ради

Портал Профспілки працівників освіти і науки України

Наші колеги
  • Новобурлуцька гімназія
  • Печенізький ліцей
  • Артемівський ліцей